הובלת כספות

הובלת כספות

הובלת כספות כבדות, הובלת כספות ביתיות, הובלה והנפת כספות בגובה


הובלת כספות אינה דבר שיש להקל בו ראש, מחלקת ההובלות שלנו מאפשרת הובלה מקצועית של כל דבר ובכל משקל. יש לנו ציוד מקצועי שמאפשר לנו להוביל ואף להניף לגובה ( בעזרת מנופים) את המוצר שלכם. לחברתינו אישורים והסמכות לעבודות בגובה, הובלות והנפות מיוחדות. לכל צוות שמעון כספות יש הכשרות מיוחדות שבעזרתן אנו יכולים לבצע כל עבודת הובלה באשר היא.

היתרונות בבחירת הצוות של "שמעון כספות"

איכות – אנחנו מאמינים כי איכות מהווה חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו ועל כן כל הובלת כספת מתבצעת בצורה איכותית וקפדנית על מנת לשמור על תקינותה.

מקצוענות – במיוחד שמדובר על הובלת כספות המקצוענות היא חשובה ביותר. הצוות שלנו עבר הכשרות והוא בעל אישורים להובלת כספות בכל גודל, בכל משקל ולכל מקום בארץ.

שירות – הובלת כספת אינה רק ההעברה שלה ממקום למקום, יש  צורך גם בשירות טוב. מתן שירות איכותי הנו המפתח להצלחה, אנחנו מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות.


שמעון כספות, הרבה יותר מהובלות רגילות

פירוק והובלה

לעתים אתם צריכים לעבור מקום והכספת צריכה לעבור אתכם יחד. הצוות המקצועי שלנו יבצע את פירוק הכספת וההובלה שלה למקום החדש.

הובלות כבדות

כאשר יש דרישה להובלה כבדה אנחנו התשובה לכך, בזכות הציוד המקצועי והמתקדם שלנו יש באפשרותנו לבצע הובלות של כספות במשקלים גבוהים במיוחד ללא כל קושי.

הובלות בגובה

אם יש לכם צורך בהובלת כספות לגובה, אנחנו התשובה המושלמת עבורכם. לנו יש ציוד מתקדם הכולל מנופים, וציוד הנפה עם רישיונות ואישורים לביצוע הובלת כספות בגובה.

הובלות מיוחדות

אנחנו מבצעים הובלות מכל הסוגים, החל מהובלת כספות קטנות ועד להובלות מורכבות של כספות כבדות בעלות משקלים כבדים הכרוכים בעבודות מנוף.